HAKKIMIZDA

Güzellik ve sağlık için yapılan yenilikler herkes için mutluluk verir. Bunu biliyoruz ve sizi aradığınız tüm kişisel bakım ve sağlık ürünleri için mağaza mağaza dolaşmaktan kurtarıyoruz. Artık tek bir mağazadan üstelik evinizin rahatlığında aradığınız her şeyi uygun fiyata bulmanız Uysal Kozmetik ile mümkün. 

%100 orijina ürünlerimize www.uysalkozmetik.com ile ulaşabilir, siz de yenilenebilirsiniz.

Ürün çeşitliliği, müşteri hizmetleri, uygun fiyat politikamız ve hızlı kargo sistemimizle sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Bir ürünü almaya karar vermek maalesef yeni yaşam düzeninde yeterli değil. Yoğun hayatlarınızda bir de o ürünü alabilmek için nerede bulabileceğinizi bilmeniz , vakit ayırmanız ve böylece başka bir işinizden fedakarlık etmeniz gerekiyor. Peki ya istediğiniz cilt bakım ürünü ya da yeni çıkan bir ruja zaten sürekli hayatınızda olan bilgisayarınızdan ulaşabilseniz ve 3 gün içinde elinizde olsa güzel olmaz mı? Böylece alışverişe ayırmak zorunda kaldığınız tüm vaktinizi sevdiklerinizle geçirebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın kullandığı değil size en uygun ürünü almak istiyorsunuz. Sorularınız var muhatap bulmakta zorlanıyorsunuz. Uzman değiller ve sadece size bir şeyler satmak istiyorlar. Uysal Kozmetik size yardımcı olabilecek en doğru adres. Almak istediğiniz ürünle ilgili bizi arayarak mail atarak Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanlarımızdan ücretsiz Kişisel Bakım Danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Doğru sorular ve doğru yaklaşımlarla sizin için en uygun ürünü tavsiye edebiliriz. Size de güvenilir alışverişin tadını çıkarmak kalır.
 

BİZ KİMİZ?

Uysal Kozmetik adına Zafer Özveren; kişisel bakım ve sağlık sektöründe 10 senedir perakendeci ve toptancı olarak hizmet vermektedir.

uysalkozmetik.com online alışveriş tutkunlarına en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmak için kurulmuştur.

Uysal Kozmetik adına Zafer Özveren
Perakende Adresimiz: Isparta-Antalya Yolu Üzeri, Sav Kavşağı No:2 Sav/Isparta
Vergi Dairesi: Davraz
Vergi Numarası: 19705863414
Müşteri Hizmetleri: 05522974496

İndirimlerden Haberdar Olmak için;

İLETİŞİM

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Kurumsal Danışma Hattı:  0532 574 98 31

Sipariş ve Bilgi Hattı         :  0552 297 44 96

Çalışma Saatleri:  Her gün 09.00 - 20.00 

  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi

Uysal Kozmetik adına Gromedya Tasarlamıştır. © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. 

Sitemizde -Sağ Tık- Kullanılmamaktadır.